Автономная канализация ОАЗИС, Сумы

  • Фото: Автономная канализация ОАЗИС, Сумы
  • Фото: Автономная канализация ОАЗИС, Сумы

Компанія КБ "ЕкоПроект" пропонує Вашій увазі оптимальне рішення щодо очистки стічної води - станції біологічної очистки стічних вод "ОАЗИС", виготовлені нашим підприємством на промисловій основі. Станції "ОАЗИС" - це НЕЗАМІННЕ рішення системи водовідведення для заміського будинку, дачі, бази відпочинку, кафе чи ресторану, автозаправної станції, СТО, автомийки чи наприклад школи, лікарні чи інших об'єктів соціальної інфраструктури, в тому числі в густозаселених масивах, поблизу водойм, паркових зон, місць водозабору (свердловин) .
Автономна заміська каналізація "ОАЗИС" не потребує додавання додавання бактерій з зовнішніх джерел, додаткових витрат і регулярного обслуговування. Накопичуючийся в результаті роботи станції активний мул можна використовувати в якості добрива для рослин будь-якої категорії.
Станції "ОАЗИС" розраховані як на невелику сім'ю (2-3 чоловіки), так і на великий котедж чи навіть котеджне містечно до 1000 мешканців.
Більш детально ознайомитися з діяльністю нашої фірми та дізнатися ЦІНИ НА ВЕСЬ МОДЕЛЬНИЙ РЯД Ви можете на нашому сайті www. kb-ecoproject. com. ua або за нижчевказаними телефонами.


← вернуться в Колодцы, канализация, туалеты в Сумах

special logo
Цена: 15 900 гривен
В других валютах
ООО "КБ-ЭкоПроект" все объявления (3)
Город: Сумы, ул. Черкасская 7оф 7
Дата: Среда, 28 Март 2012
Просмотров: 548 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: